Konec školního roku je v naší mateřské škole již tradičně spojen se slavnostním rozloučením s předškoláky, kteří po prázdninách vykročí na novou životní cestu – do základní školy. I letos , v úterý 23.6., mezi nás zavítal král Školas, kterého přivítala paní ředitelka Renata Kocánková. V příjemné a slavnostní atmosféře děti předvedly připravený program, zazpívaly písničky a společně přednesly slavnostní slib budoucích školáků.Poté nastal dlouho očekávaný okamžik. Král Školas postupně pasoval všechny předškoláky na školáky a popřál jim mnoho radosti, odvahy a úspěchů při vstupu do první třídy. Na památku si děti odnesly dárky a upomínky na léta strávená v mateřské škole. Všem našim budoucím školákům přejeme, aby se jim ve škole líbilo, našli si nové kamarády, získali mnoho vědomostí a zažili spoustu krásných chvil. Věříme, že na svou mateřskou školu budou rádi vzpomínat.

















